Komunikat Zarządu do Klientów z dnia 11 września 2019 r.
Komunikat dla Klientów ×

Chmura Faktur z nagrodą dla najbezpieczniejszej chmury w Polsce!

Bezpłatny program do fakturowania stworzony przez największe biuro rachunkowe w Polsce właśnie zdobył nagrodę Best in Cloud 2019 w konkursie organizowanym przez Computer World Polska. Chmura Faktur zwyciężyła w kategorii „Bezpieczna chmura”.

 

W Chmurze Faktur przedsiębiorcy wystawiają, przesyłają, odbierają, a nawet archiwizują i przekazują faktury do księgowej. Co ważne – korzystają z niej bez opłat i bez limitów ilości dokumentów. Co jeszcze ważniejsze – mogą mieć pewność, że dokumenty, które w niej przechowują, są superbezpieczne. Podczas 7. Edycji konkursu Best in Cloud, w dniu 15 maja 2019 r. jury złożone z przedstawicieli m.in. Alior Banku, ING Tech Poland, PKO BP, Agory, Vienna Insurance i Dom Development nagrodziło Chmurę Faktur właśnie za bezpieczeństwo.

 

Ile faktur krąży w sieci jako załączniki maila? Łatwe do przechwycenia przez niepożądane podmioty? Chmura Faktur pozwala użytkownikom przesyłać dokumenty do kontrahentów unikalnym, bardzo długim linkiem. Upraszczając, działa podobnie jak WeTransfer. Przedsiębiorcy mają więc w swoich rękach narzędzie, dzięki któremu mogą kontrolować, do kogo dokładnie trafi faktura. Co więcej, o kliknięciu kontrahenta w link użytkownik platformy zostaje poinformowany.

 

Ale to dopiero pierwszy czynnik świadczący o bezpieczeństwie Chmury Faktur. Została ona oparta na najwyższej jakości systemie bankowości transakcyjnej. Firma od samego początku zapewnia też wsparcie techniczne użytkownikom – realizuje je na trzy sposoby: jeśli użytkownik ma pytanie, może w tej sprawie zadzwonić, użyć czatu lub wysłać maila.

×

Prześlij ten film znajomej osobie:

Anuluj
Poleć film znajomym: