Komunikat Zarządu do Klientów z dnia 11 września 2019 r.
Komunikat dla Klientów ×

Biuro Rachunkowe Tax Care w Starogardzie Gdańskim

Opis placówki:

ul. Chojnicka 27
83-200 Starogard Gdański
Telefon: 785 933 021
Godziny otwarcia: 08.00-16.00
Strona www: https://starogardgdanski.taxcare.pl/

Jak trafić?

Czekamy na ciebie w naszym biurze rachunkowym w Starogardzie Gdańskim zlokalizowanym przy ul. Chojnickiej 27. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach:od 08.00 do 16.00. Dokładną lokalizację biura rachunkowego sprawdzisz na mapie naszych oddziałów.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakieś pytania, to koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 785 933 021.

O nas

Tax Care w Starogardzie Gdańskim to profesjonalne i nowoczesne biuro rachunkowe w którym otrzymasz rzetelną pomoc księgowego, a także wsparcie i doradztwo dla Twojego biznesu. Jesteśmy biurem z wieloletnim doświadczeniem, działamy na lokalnym rynku ponad dwie dekady.
Jesteśmy na bieżąco z nieustannie zmieniającymi się przepisami prawa polskiego. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom klientów i specyfice funkcjonowania ich przedsiębiorstw, dlatego oferujemy też unikalne rozwiązanie świadczenia usług outsourcingowo-finansowych.

Oferta

Nowoczesna księgowość internetowa

W dowolnej chwili i z każdego miejsca na świecie zajrzysz do swojego biura księgowego, dokumentów.

Zapewniamy bezpieczeństwo prowadzenia przedsiębiorstwa dzięki świadczeniu komplementarnej obsługi księgowej i rachunkowej. Nowoczesne technologie oraz księgowość online pozwalają świadczenie usług księgowych. Oferowane przez nas usługi są zawsze najwyższej jakości. Bogate doświadczenie i profesjonalizm jest swoistą gwarancją dla klienta. W wachlarz naszych usług wchodzi:

Znajdź nas w swoim mieście:

×

Prześlij ten film znajomej osobie:

Anuluj
Poleć film znajomym: