Komunikat Zarządu do Klientów z dnia 11 września 2019 r.
Komunikat dla Klientów ×

Biuro Rachunkowe Tax Care w Skawinie

Opis placówki:

ul. Jana Sobieskiego 23
32-050 Skawina
Telefon: 785 935 759
Strona www: https://skawina.taxcare.pl/

Jak trafić?

Czekamy na ciebie w naszym biurze w Skawinie zlokalizowanym przy ul. Jana Sobieskiego 23. Dokładną lokalizację biura rachunkowego sprawdzisz na mapie naszych oddziałów.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00. Zapraszamy do naszego biura, abyśmy mogli spotkać się z Państwem, wysłuchać Waszych potrzeb i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytanie możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 785 935 759.

O nas

Nasze biuro księgowe w Skawinie powstało w odpowiedzi na potrzeby młodych przedsiębiorców poszukujących nowoczesnych rozwiązań dla obsługi księgowej dla firm. Zatrudniamy doskonałych fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu w prowadzeniu księgowości. Razem tworzymy idealny zespół – dla spokoju i bezpieczeństwa naszych klientów.

Oferta

Zapewniamy bezpieczeństwo prowadzenia firmy dzięki świadczeniu komplementarnej obsługi księgowej i rachunkowej. Zapewniamy całkowite wsparcie w funkcjonowaniu i rozwijaniu działalności gospodarczej. Ze względu na możliwości najnowszych technologii i profesjonalnych systemów jesteśmy w stanie prowadzić księgowość w całym kraju i nie tylko. W wachlarz naszych usług wchodzi:

Znajdź nas w swoim mieście:

×

Prześlij ten film znajomej osobie:

Anuluj
Poleć film znajomym: