Komunikat Zarządu do Klientów z dnia 11 września 2019 r.
Komunikat dla Klientów ×

Biuro Rachunkowe Tax Care w Sieradzu

Opis placówki:

ul. Wnuka 10, lokal S-3
98-200 Sieradz
Telefon: 785 936 022
Godziny otwarcia: 09.00-17.00
Strona www: https://sieradz.taxcare.pl/

Jak trafić?

Czekamy na ciebie w naszym biurze w Sieradzu zlokalizowanym przy ulicy Wnuka 10 (lokal S-3). Dokładną lokalizację biura rachunkowego sprawdzisz na mapie naszych oddziałów.

Na konsultacje zapraszamy w dni robocze w godzinach: 09.00 – 17.00.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakieś pytania, to zapraszamy, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 785 936 022.

O nas

Biuro Rachunkowe Tax Care w Sieradzu zostało założone z myślą o oczekujących nowoczesnych rozwiązań księgowych swoich firm.

Oferta

Nowoczesna księgowość

Zawsze jest dostępna przez internet, dzięki czemu w dowolnej chwili i praktycznie z każdego miejsca na świecie jest dostępna. Czekamy na Ciebie w Sieradzu – po sąsiedzku.

Kadry i płace

Stawiamy na profesjonalizm. Przykładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa była zawsze najwyższej jakości, która potem przełoży się na bezpieczeństwo i spokojną pracę Twojego przedsiębiorstwa. Biuro jest tuż za rogiem, przy Wnuka 10 (obok Galerii Sieradzkiej).

Optymalizacja finansowa

Zawsze staramy się dopasować rozwiązania fiskalno-księgowe do charakteru i modelu biznesu prowadzonego przez naszych klientów. Pomagamy uporać się z uciążliwymi procedurami.

Finansowanie działalności, dotacje, rachunki firmowe

W ramach naszych usług świadczymy pełne doradztwo począwszy od momentu założenia firmy, do znalezienia najlepszych źródeł finansowania działalności i planowanych przedsięwzięć. Nasza kadra każdego dnia pomaga doświadczonym przedsiębiorcom, a także tym, którzy właśnie decydują się na rozpoczęcie działalności.

Doradztwo biznesowe, radca prawny, marketing i reklama

Nieustannie współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, przydatnych w prowadzeniu biznesu. Dzięki temu nasze usługi cechuje duża komplementarność. Zaoszczędzony z nami czas możesz inwestować w rozwój.

Zapewniamy bezpieczeństwo prowadzenia biznesu dzięki świadczeniu kompleksowej obsługi księgowej. Reprezentujemy naszych klientów w trakcie kontroli przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Świadczone przez nas usługi są zawsze najlepszej klasy. Bogate doświadczenie tak jak i profesjonalizm jest swoistą gwarancją dla kontrahenta. W skład naszej oferty wchodzi:

Znajdź nas w swoim mieście:

×

Prześlij ten film znajomej osobie:

Anuluj
Poleć film znajomym: