Komunikat Zarządu do Klientów z dnia 11 września 2019 r.
Komunikat dla Klientów ×

Biuro Rachunkowe Tax Care w Gostyniu

Opis placówki:

ul. Witosa 11B (wejście od ul. Powstańców Wlkp.)
63-800 Gostyń
Telefon: 785 925 033
Godziny otwarcia: 08.00-16.00
Strona www: https://gostyn.taxcare.pl/

Jak trafić?

Czekamy na ciebie w naszym biurze rachunkowym w Gostyniu, zlokalizowanym przy ul. Witosa 11 B. Dokładną lokalizację biura rachunkowego sprawdzisz na mapie naszych oddziałów.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 785 925 033.

O nas

Obsługą księgową firm zajmujemy się od 2003 roku zdobywając bogate doświadczenie. Naszym celem jest pomoc w rozwoju Twojej firmy. Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, a nasza działalność nasza objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Zadowolenie naszych klientów oraz rzetelność prowadzonych ksiąg i rozliczeń to nasz priorytet.

Oferta

Zapewniamy bezpieczeństwo prowadzenia biznesu poprzez świadczenie komplementarnej obsługi księgowej. Nowoczesne technologie oraz księgowość online umożliwiają świadczenie usług księgowych. Poprzez wykorzystanie najnowszych technologii i profesjonalnego oprogramowania jesteśmy w stanie zająć się Państwa księgowością w całym kraju i nie tylko. W skład naszej oferty wchodzi:

Znajdź nas w swoim mieście:

×

Prześlij ten film znajomej osobie:

Anuluj
Poleć film znajomym: