Komunikat Zarządu do Klientów z dnia 11 września 2019 r.
Komunikat dla Klientów ×

Poznaj biura rachunkowe Tax Care

Tax Care to biuro rachunkowe, które swoje początki ma w 2008 roku. Głównym celem prowadzenia naszej działalności jest wspieranie przedsiębiorców takich jak Ty – w prowadzeniu księgowości, rachunków, doradzaniu w sprawach podatkowych i urzędowych. Prowadzimy naszych klientów przez proces sporządzenia i przygotowania kompletnej dokumentacji księgowej. Naszym klientom zawsze zapewniamy pełne doradztwo biznesowe w funkcjonowaniu i rozwoju prowadzonego biznesu. Od momentu założenia firmy, do znalezienia najlepszych ofert i źródeł finansowania bieżącej działalności operacyjnej i planowanych przyszłych inwestycji.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe każdemu przedsiębiorcy. Oznacza to, że nasi doradcy każdego dnia pomagają zarówno doświadczonym biznesmenom, jak i tym, którzy właśnie zdecydowali się założyć własną działalność gospodarczą. Doradzamy, wskazując najlepsze w danym biznesie rozwiązania fiskalno-księgowe, ale również załatwiamy wszystkie uciążliwe procedury z tym związane. Dokładamy wszelkich starań, aby przedsiębiorcy mogli skupić się wyłącznie na tym, co jest dla nich najważniejsze – na rozwoju własnej firmy.

Twarze Tax Care
Zarząd

Eksperci Tax Care

Magdalena Flis

Magdalena Flis

Doradca podatkowy

Prawniczka i doradczyni podatkowa, związana z Tax Care od 2010 r. Kieruje pracami zespołu wsparcia podatkowo-księgowego, łącząc wiedzę podatkową i prawniczą z umiejętnościami księgowymi. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu rozliczeń małych i średnich przedsiębiorstw (krajowych i zagranicznych), w audytach podatkowych oraz w szkoleniach firm księgowych, grup przedsiębiorców, a także instytucji bankowych. Jest autorką licznych publikacji z obszaru księgowości i podatków oraz twórczynią programu edukacyjnego dla pracowników z księgowości i kadr. Ponadto prowadzi nadzór merytoryczny nad kwartalnikiem o tematyce podatkowo-księgowej. Magdalena Flis może się podzielić swoją wiedzą ekspercką w następujących obszarach: PIT, CIT i VAT, obowiązki prawnopodatkowe przedsiębiorców, obowiązki przedsiębiorców w zakresie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, ustawa o rachunkowości.

Anna Flaga-Błaszczyk

Anna Flaga-Błaszczyk

Prezes zarządu Fundacji Tax Care

Prezes zarządu Fundacji Tax Care, Inicjatywy Wspierania Przedsiębiorczości od momentu jej powołania w 2013 roku. Równolegle w Tax Care pełni funkcję zastępcy dyrektora Departamentu Marketingu. Od 10 lat związana ze sprzedażą i marketingiem w branżach: HR, reklama, MICE. Ukończyła socjologię i zarządzanie, obecnie studiuje MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Laureatka nagrody Polish Businesswomen Awards 2016 w kategorii rozwoju projektów i potencjału przedsiębiorczości. Przez 4 lata działalności fundacji zorganizowała ponad 300 szkoleń, w których udział wzięło prawie 10 tys. przedsiębiorczych ludzi. Do Anny Flagi-Błaszczyk można się zwracać z zapytaniami dotyczący-mi m.in.: pomysłów na wspieranie przedsiębiorczości w Polsce, młodych przedsiębiorców, efektów zmian w podatkach, kodeksie pracy, systemie emerytalnym i innych regulacjach mających wpływ na drobnych przedsiębiorców, zagadnień podatkowo-księgowych i ich wpływu na działalność drobnych przedsiębiorstw

Piotr Hejmanowski

Piotr Hejmanowski

Ekspert biznesowy Tax Care

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2012 r. współpracuje z Tax Care, kształtując ofertę obsługi prawnej mikroprzedsiębiorstw. Wcześniej zajmował się procesami due diligence oraz opiniowaniem umów cywilno-prawnych. Jego pasją są sporty walki, a przede wszystkim muay thai. Tematem najbliższym Piotrowi Hejmanowskiemu są potrzeby prawne mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Biuro prasowe Tax Care

Katarzyna Miazek
T: +783 400 861
E: katarzyna.miazek@taxcare.plInspektor Danych Osobowych

Anna Jakubowska
E: iod@taxcare.pl
Tax Care członkiem wspierającym stowarzyszenie księgowych w Polsce

Tax Care członkiem wspierającym stowarzyszenie księgowych w Polsce

Tax Care to marka, która powstała w 2008 roku, by wspierać przedsiębiorców takich jak Ty – w prowadzeniu księgowości, rachunków, doradzać w sprawach podatkowych i urzędowych. Naszym klientom zapewniamy pełne doradztwo w funkcjonowaniu i rozwoju prowadzonego biznesu. Od założenia firmy do znalezienia najlepszych ofert i źródeł finansowania bieżącej działalności i planowanych inwestycji.

Tax Care sygnatariuszem kodeksu zawodowej etyki w rachunkowości

Tax Care sygnatariuszem kodeksu zawodowej etyki w rachunkowości

Każdy zawód związany z finansami powinien kojarzyć się z najwyższymi kompetencjami i być gwarantem odpowiedzialności i wysokich walorów moralnych a także urzeczywistniać ideę uczciwej, rzetelnej i profesjonalnej działalności. Kodeks Zawodowej Etyki w Rachunkowości jest zestawieniem zasad i wartości etyczno-moralnych oraz profesjonalnych, jakie powinny cechować osoby zawodowo zajmujące się rachunkowości i dziedzinami pokrewnymi.

×

Prześlij ten film znajomej osobie:

Anuluj
Poleć film znajomym: