Abonamenty księgowe

Jednym z ważniejszych aspektów, jakie powinien mieć na uwadze przedsiębiorca, jest księgowość firmy. Zatrudnianie księgowych nie jest jednak konieczne, prowadzenie księgowości można zlecić firmie zewnętrznej. Tax Care ma w swojej ofercie elastyczny abonament na usługi księgowe, dzięki któremu płaci się tylko za ilość rozliczonych dokumentów w danym miesiącu. Zaletą usługi jest zintegrowane konto bankowo-księgowe, dzięki któremu można realizować błyskawiczne przelewy do Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Klient tylko je akceptuje. Oferujemy wiele kanałów dostępu, dzięki którym można skontaktować się z nami z każdego miejsca na świecie. Można skorzystać z Internetu, telefonu lub pomocy osobistego doradcy. Wystawianie faktur możliwe jest online, w każdej chwili i w każdym miejscu, a wystarczą na to dwa kliknięcia. Dokumenty można przekazać nam w jednym z ponad 120 punktów w Polsce. Nasze usługi to nie tylko księgowość online, ale także bogaty pakiet usług dodatkowych.

Dlaczego Tax Care?

  • Elastyczny cennik
  • Błyskawiczne przelewy do ZUS i US
  • Wiele kanałów dostępu
  • Szeroki zakres usług dodatkowych
  • Natychmiastowe wystawienie faktury
  • Oszczędność czasu
 

Elastyczny cennik

Tax Care wprowadziło rewolucyjną zmianę na rynku usług księgowych. Dzięki abonamentowi elastycznemu zapłacisz tylko za taką ilość dokumentów, która zostanie rozliczona w danym miesiącu.

Błyskawiczne
przelewy do ZUS i US

Zintegrowane konto bankowo-księgowe pozwala Ci na błyskawiczną realizację przelewów do ZUS i Urzędu Skarbowego. Ty tylko akceptujesz.

Wiele kanałów
dostępu

Oferujemy Ci dostęp do naszych usług przez system księgowy online, telefon lub osobistego doradcę. Skontaktujesz się z nami o każdej porze z dowolnego miejsca na świecie.

Szeroki zakres usług
dodatkowych

Tax Care to nie tylko księgowość. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz możliwość skorzystania z bogatego pakietu usług dodatkowych.

Natychmiastowe
wystawienie faktury

Dzięki naszemu systemowi online będziesz mógł wystawić fakturę w dwóch kliknięciach. W dowolnym miejscu i czasie.

Oszczędność czasu

Swoje dokumenty księgowe możesz nam przekazać w jednym z ponad 120. punktów odbioru na terenie całej Polski. Jesteśmy zawsze po drodze!

Dostosuj abonament
w 4 prostych krokach

lub wypełnij formularz
Firma jednoosobowa
Spółki jawne, cywilne
KPIR
Ryczałt
Karta Podatkowa
VAT
Bez Vat
Opcje dodatkowe Ksiegowość lokalna:
Składanie dokumentów do 5-go
Składanie dokumentów do 10-go
Składanie dokumentów do 15-go
Reprezentacja w Urzędzie Skarbowym:
Nie Dotyczy
4

Oddzwonimy by przedstawić szczegóły

Wypełnij formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oferty.

Zapisz się na newsletter

Najnowsze informacje dla firm, księgowość, kredyty, oszczędności.