Abonamenty księgowe

Jednym z ważniejszych aspektów, jakie powinien mieć na uwadze przedsiębiorca, jest księgowość firmy. Zatrudnianie księgowych nie jest jednak konieczne, prowadzenie księgowości można zlecić firmie zewnętrznej. Tax Care ma w swojej ofercie elastyczny abonament na usługi księgowe, dzięki któremu płaci się tylko za ilość rozliczonych dokumentów w danym miesiącu. Zaletą usługi jest zintegrowane konto bankowo-księgowe, dzięki któremu można realizować błyskawiczne przelewy do Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Klient tylko je akceptuje. Oferujemy wiele kanałów dostępu, dzięki którym można skontaktować się z nami z każdego miejsca na świecie. Można skorzystać z Internetu, telefonu lub pomocy osobistego doradcy. Wystawianie faktur możliwe jest online, w każdej chwili i w każdym miejscu, a wystarczą na to dwa kliknięcia. Dokumenty można przekazać nam w jednym z ponad 120 punktów w Polsce. Nasze usługi to nie tylko księgowość online, ale także bogaty pakiet usług dodatkowych.

Dlaczego Tax Care?

  • Elastyczny cennik
  • Błyskawiczne przelewy do ZUS i US
  • Wiele kanałów dostępu
  • Szeroki zakres usług dodatkowych
  • Natychmiastowe wystawienie faktury
  • Oszczędność czasu
 

Elastyczny cennik

Tax Care wprowadziło rewolucyjną zmianę na rynku usług księgowych. Dzięki abonamentowi elastycznemu zapłacisz tylko za taką ilość dokumentów, która zostanie rozliczona w danym miesiącu.

Błyskawiczne
przelewy do ZUS i US

Zintegrowane konto bankowo-księgowe pozwala Ci na błyskawiczną realizację przelewów do ZUS i Urzędu Skarbowego. Ty tylko akceptujesz.

Wiele kanałów
dostępu

Oferujemy Ci dostęp do naszych usług przez system księgowy online, telefon lub osobistego doradcę. Skontaktujesz się z nami o każdej porze z dowolnego miejsca na świecie.

Szeroki zakres usług
dodatkowych

Tax Care to nie tylko księgowość. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz możliwość skorzystania z bogatego pakietu usług dodatkowych.

Natychmiastowe
wystawienie faktury

Dzięki naszemu systemowi online będziesz mógł wystawić fakturę w dwóch kliknięciach. W dowolnym miejscu i czasie.

Oszczędność czasu

Swoje dokumenty księgowe możesz nam przekazać w jednym z ponad 120. punktów odbioru na terenie całej Polski. Jesteśmy zawsze po drodze!

Skorzystaj z promocji
i odbierz iPod Nano 16 GB

Wybierz optymalny abonament księgowy

nota prawna
Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów Tax Care SA, będących osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobowo działalność gospodarczą, którzy zawarli z Tax Care Umowę Ramową i zobowiążązali się do pozostania stroną Umowy Ramowej przez okres co najmniej 9 kolejnych miesięcy począwszy od pierwszego Okresu Rozliczeniowego następującego po przystąpieniu do Promocji. Nagroda polega na możliwości zakupu Odtwarzacza iPod Nano 16GB w promocyjnej cenie 1 zł netto. Szczegóły promocji, w tym zasady i warunki otrzymania nagrody dostępne są w oddziałach Tax Care SA. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

TAX CARE Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000303939, REGON 141315705, NIP 5213480707, której kapitał zakładowy wynosi 6 000 000 zł (opłacony w całości).

Dostosuj abonament
w 4 prostych krokach

lub wypełnij formularz
Firma jednoosobowa
Spółki jawne, cywilne
KPIR
Ryczałt
Karta Podatkowa
VAT
Bez Vat
Opcje dodatkowe Ksiegowość lokalna:
Składanie dokumentów do 5-go
Składanie dokumentów do 10-go
Składanie dokumentów do 15-go
Reprezentacja w Urzędzie Skarbowym:
Nie Dotyczy
4

Oddzwonimy by przedstawić szczegóły

Wypełnij formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oferty.

Zapisz się na newsletter

Najnowsze informacje dla firm, księgowość, kredyty, oszczędności.