Kredyt firmowy

Tax Care pomaga wybrać swoim Klientom najlepszy kredyt dla firm, porównując oferty 14 banków i dobierając go indywidualnie do potrzeb. W ten sposób w jednym miejscu można zapoznać się z szeregiem dostępnych na rynku ofert. Doradca najpierw analizuje sytuację finansową firmy Klienta, a następnie spośród licznych rodzajów produktów bankowych dobiera ten kredyt firmowy, który wypada najkorzystniej cenowo i jest najlepiej dopasowany do potrzeb prowadzonej przez Klienta działalności. Dopilnuje wszystkich formalności, zadba o to, aby wniosek o kredyt na rozwój firmy był prawidłowo wypełniony, wytłumaczy trudne zagadnienia. Klient natomiast zaoszczędzi czas i pieniądze, a następnie będzie mógł cieszyć się z zalet, jakie niesie ze sobą szybki kredyt dla firm w Tax Care.

Dlaczego Tax Care

  • Minimum wysiłku, maksimum wiedzy
  • Profesjonalne doradztwo
  • Ułatwienie formalności
  • Oszczędność
 

Minimum wysiłku, maksimum wiedzy

Porównujemy dla Ciebie produkty 14 banków. Dzięki dużej ilości instytucji współpracujących możesz w jednym miejscu poznać większość ofert dostępnych na rynku.

Profesjonalne doradztwo

Doświadczony doradca po analizie sytuacji finansowej Twojej firmy zarekomenduje produkty najkorzystniejsze cenowo oraz najlepiej dopasowane do jej potrzeb.

Ułatwienie formalności

Nasz doradca pomoże w wypełnieniu dokumentów wymaganych przez bank. Wytłumaczy fachowe sformułowania, a także wskaże co obniża, a co podwyższa zdolność kredytową. Zadba o to, aby wniosek kredytowy został wypełniony poprawnie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i unikniesz uzupełniania dokumentacji.

Oszczędność

Po analizie potrzeb i sytuacji twojej firmy może okazać się, że na rynku dostępne są inne, korzystniejsze dla Ciebie, rozwiązania. Szeroka gama rodzajów produktów, którą oferujemy pozwala dobrać rozwiązanie, które będzie najprostsze i najtańsze.

Oddzwonimy by przedstawić szczegóły

Wypełnij formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oferty.

Zapisz się na newsletter

Najnowsze informacje dla firm, księgowość, kredyty, oszczędności.